К основному контенту

3-й Донбас Медіа Форум відбудеться 28-29 червня 2017 року

“Донбас Медіа Форум - 2017” відбудеться 28-29 червня 2017 року. Тема цього форуму: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

Донбас стає приводом для політичного популізму, і цей популізм проникає і в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту) 3) конфлікт-чутлива журналістика під час кризи. Оргкомітет планує запросити біля 250 учасників - журналістів Донбасу, України та інших країн. До складу організаційного комітету Форуму входять журналісти та громадські організації - Донецький інститут інформації, Донецький прес-клуб та Інститут демократії імені Пилипа Орлика. Вперше Форум відбувся в 2015 році в Києві, вдруге - в 2016 в Маріуполі.

Організаційний комітет запланував провести 4 панельні дискусії:
 • Лояльна журналістика проти незалежної 
 • Можливості міжнародної допомоги для редакцій Донбасу 
 • Принципи конфлікт-чутливої журналістики під час кризи 
 • Розбудова ефективних каналів комунікації між населенням Донбасу, владою та медіа 
Під час форуму заплановані близько 15 майстер-класів для учасників (будуть проходити паралельно). Серед тем і спікерів:
 • Нові digital технології для редакцій (Віталій Мороз (Інтерньюз-Україна), Сергій Полежака та Олексій Фурман (New Cave Media), Владислав Яцків (Радіо Свобода). 
 • Психологічна самодопомога журналістам, які працюють в стресових умовах (Тетяна Конрад, Олег Покальчук). 
 • Як дотримуватись стандартів журналістики в умовах популізму, пост-правди та тиску різних сторін (Олена Стебліна, Natalia Antelava (Codastory). 
 • Як залучити фінансові ресурси в редакцію (Любов Паливода). 
 • Менеджмент ефективної редакції (Ганна Мурликіна (0629.com.ua), Олександр Білінський (медіа-менеджер). 
 • Проведення журналістського розслідування (Дмитро Гнап (Слідство інфо). 
 • Як зробити популярний подкаст (попередньо - радіо “Аристократи”). 
 • Як захисти свій продукт (текст, фото, відео) від крадіжок (Дмитро Кліманов). 
Анкета для реєстрації буде вже скоро! 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…