К основному контенту

7 мая состоялось третье заседание оргкомитета Форума

7 мая в Киеве состоялось второе заседание организационного комитета Форума. Была утверждена предварительная программа форума:

Панель № 1. Ситуація на Донбасі очами журналістів з Донбасу. 
Модератор: Олексій Мацука - голова ГО «ДІІ»

Панель № 2. Незалежні ЗМІ vs держава Україна. 
Модератор: Сергій Гармаш - головний редактор ІА «ОстроВ»

Панель № 3. Інформаційний простір України: нагальні виклики в умовах війни й інформаційної блокади. 
Модератор: Тетяна Строй - голова ГО «Донецький прес-клуб».

Панель № 4. Міжнародна, внутрішня та солідарна підтримка місцевих медіа Донбасу під час кризової ситуації. 
Модератор: Тетяна Строй - голова ГО «Донецький прес-клуб».

Панель № 5. Міжнародний досвід роботи ЗМІ в умовах локального збройного конфлікту. Модератор: Катерина Малофєєва - незалежна журналістка з міста Донецьк.

Панель № 6. Донецькі ЗМІ у вигнанні. Самоорганізація і самопоміч. 
Модератор: Олексій Мацука - голова ГО «ДІІ».

Зарегистрироваться на форуме можно здесь.


На фото члены оргкомитета Форума Александр Билинский (Горловка), Татьяна Строй (Донецк) и Андрей Романенко (Краматорск, по скайпу)

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…