К основному контенту

Пропозиції учасників ДМФ-2015

Пропозиції Сергія Кутнякова з міста Маріуполь:


 • Створення і розвиток дорадчої структури громадських організацій, державних установ, комерційних компаній і мас-медіа України, які працюють над пришвидшенням процесу повернення Донбасу і Криму Україні – Координаційної Ради «Україна – Схід»;·       
 • Розробка Концепції повернення Донбасу і Криму Україні за участю медіа-експертів, провідних громадських, державних організацій і медіа-інституцій;·     
 • Кожного місяця (подекадно) в кінотеатрах і палацах культури обласних і великих районних міст сходу і півдня України (від Харківської до Одеської областей, переважно по периметру зони АТО, Криму і Придністров’я) проводяться кінофестивалі українських документальних і художніх фільмів та найкращих зарубіжних шедеврів ТВ і кіно за участю ТВ- і кіномитців, режисерів, акторів, письменників, відомих журналістів і редакторів.   
 • По військових частинах і селах фільми демонструються мобільними кінобригадами на відкритих майданчиках і/або у великих приміщеннях. 
 • Мистецькі десанти на Схід: виїзд в зони бойових дій музичних гуртів з концертами, театральних колективів з виставами, проведення в Донецькій і Луганській областях майстер-класів, флеш-мобів, фотогалерей, виставок картин та інше просування мистецтва на південному сході країни;·        
 • Безкоштовне передання ремісійних (непроданих) періодичних видань для східних регіонів і у в/ч;·        
 • Організація спецвипусків по конкретним містам і секторам АТО разом з центральними і регіональними виданнями та ін.

СТРАТЕГІЇ  КООРДИНАЦІЙНОЇ  РАДИ: ВАЖЛИВІ  НАПРЯМИ  ОРГАНІЗАЦІЙНОГО  ЕТАПУ

 • Збір, аналіз, відбір і впровадження найкращих пропозицій згідно місії і стратегії проекту;
 • Моніторинг web-ресурсів України, СНД, Азії, світу з тематиці проекту щодо загроз, потреб і можливостей України;
 • Формування бази контактів учасників, партнерів і спонсорів;
 • Підготовка і розсилання листів-пропозицій, дзвінки учасникам, партнерам і спонсорам;
 • Створення робочих груп по конкретним проектам, темам, напрямкам роботи.
Предложения участника Форума Вячеслава Медведева:

На мой взгляд, резолюцию Медиафорума необходимо несколько конкретизировать. В вопросах и выступлениях участников были высказаны следующие предложения:
 • Рекомендовать редакциям СМИ области совершенствовать подачу информации из зоны АТО и временно оккупированных территорий;
 • Просить Донецкое областное отделение Национального союза журналистов Украины оказывать помощь в получении грантом зарубежных фондов (орган обеспечивающий помощь может быть и другим). 
 • Просить Министерство информации сосредоточить свою работу на оказании помощи редакциям в правовой защите журналистов, контролю за недобросовестными типографиями, необоснованно повышающими цены за печать газет.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.