К основному контенту

Об’єкт «Кіоск пропаганди»

Об’єкт «Кіоск пропаганди» - це спроба донести до аудиторії російськомовних телеканалів технології як працює пропаганда. Ззовні кіоск нагадує чорну коробку (див. Кіт Шредінгера) з екранами на яких глядач бачить знайомі кадри з розважальними програмами російського ТБ. Якщо він входить всередину, то там одночасно працюють такі самі три екрани, але з політичними ток-шоу російського ТБ. Всі ведучі говорять одночасно на фоні реальних звуків війни, які записані в полях боїв на Донеччині.

Людина зазвичай дивиться один екран, але сліди інших програм залишаються у підсвідомості.

Внутрішні три екрани дозволяють змоделювати як людина сприймає хаос інформації і що відбувається в голові глядача, як він ухвалює рішення, чому може бути лояльним/нелояльним до сепаратистів після перегляду російскього ТБ.

Ззовні цікаві програми, всередині пропаганда.

Чи зможе людини відволектись та вийти з кіоска? Кожен зможе пережити цей досвід.

Висота кіоску 2 м 30 см, фасадна частина 3 м 8 см, бокові частини 2 м. Вага - біля 1 тони. Кіоск розборний. Потребує підключення до електронапруги, обладнаний кондиціонером, 6 телевізорами.

Авторські права на кіоск належать ГО "Донецький інститут інформації" (виконано в рамках гранту за підтримки USAID).
Из отзывов:


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …