К основному контенту

Об’єкт «Кіоск пропаганди»

Об’єкт «Кіоск пропаганди» - це спроба донести до аудиторії російськомовних телеканалів технології як працює пропаганда. Ззовні кіоск нагадує чорну коробку (див. Кіт Шредінгера) з екранами на яких глядач бачить знайомі кадри з розважальними програмами російського ТБ. Якщо він входить всередину, то там одночасно працюють такі самі три екрани, але з політичними ток-шоу російського ТБ. Всі ведучі говорять одночасно на фоні реальних звуків війни, які записані в полях боїв на Донеччині.

Людина зазвичай дивиться один екран, але сліди інших програм залишаються у підсвідомості.

Внутрішні три екрани дозволяють змоделювати як людина сприймає хаос інформації і що відбувається в голові глядача, як він ухвалює рішення, чому може бути лояльним/нелояльним до сепаратистів після перегляду російскього ТБ.

Ззовні цікаві програми, всередині пропаганда.

Чи зможе людини відволектись та вийти з кіоска? Кожен зможе пережити цей досвід.

Висота кіоску 2 м 30 см, фасадна частина 3 м 8 см, бокові частини 2 м. Вага - біля 1 тони. Кіоск розборний. Потребує підключення до електронапруги, обладнаний кондиціонером, 6 телевізорами.

Авторські права на кіоск належать ГО "Донецький інститут інформації" (виконано в рамках гранту за підтримки USAID).
Из отзывов:


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…