К основному контенту

Підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas

Українці змагалися, хто більше любить Донбас У рамках Донбас медіа форуму підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas.

Мешканці Донбасу надсилали авторитетному журі фото, відео та літературні роботи, присвячені рідному краю. Луганчанин (який мешкає нині у Черкасах) Дмитро Колодяжний виграв у номінації на кращу фотографію. За його словами, саме краса рідного Донбасу змушує його вірити, що він повернеться додому. «Луганські степи і терикони можуть бути красивими. Моє ставлення до деяких людей після того, як прийшла війна, звісно, змінилось. Але я вірю, що ми повернемося у рідний край. Тягне назад, на Батьківщину, хочеться повернутися», — каже Дмитро Колодяжний. Від організаторів конкурсу переможці отримали цінні призи та можливість показати свої роботи, без перебільшення, усій країні. Зокрема, з фоторобіт буде складена фотовиставка LOVEDonbas, яку покажуть у багатьох містах України. Серед інших переможців конкурсу — відео робота шкільного вчителя Ігоря Авілова з Донеччини (село Нескучне) та есе Олени Логвіненко з Луганська, яка нині мешкає у Львові.

Конкурс LOVEDonbas, за словами організаторів, продемонстрував не лише багатство талантів українців з Донбасу, але й певні проблеми.

«Люди передають свою ідентичність, яку вони, на жаль помітили лише коли виїхали. Мене вразило, що на більш ніж 450 фотографіях, які надіслали на конкурс було лише 10 фотографій людей. А в 30 есе було написано, які прекрасні на Донбасі люди», — говорить Наталка Зубар, голова правління ГО ІЦ «Майдан Моніторинг», координатор проекту Українська миротворча школа. Організатори конкурсу вже обіцяють оголосити новий — саме для того, щоб показати обличчя людей Донбасу.


Більше інформації про конкурс

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…