К основному контенту

Підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas

Українці змагалися, хто більше любить Донбас У рамках Донбас медіа форуму підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas.

Мешканці Донбасу надсилали авторитетному журі фото, відео та літературні роботи, присвячені рідному краю. Луганчанин (який мешкає нині у Черкасах) Дмитро Колодяжний виграв у номінації на кращу фотографію. За його словами, саме краса рідного Донбасу змушує його вірити, що він повернеться додому. «Луганські степи і терикони можуть бути красивими. Моє ставлення до деяких людей після того, як прийшла війна, звісно, змінилось. Але я вірю, що ми повернемося у рідний край. Тягне назад, на Батьківщину, хочеться повернутися», — каже Дмитро Колодяжний. Від організаторів конкурсу переможці отримали цінні призи та можливість показати свої роботи, без перебільшення, усій країні. Зокрема, з фоторобіт буде складена фотовиставка LOVEDonbas, яку покажуть у багатьох містах України. Серед інших переможців конкурсу — відео робота шкільного вчителя Ігоря Авілова з Донеччини (село Нескучне) та есе Олени Логвіненко з Луганська, яка нині мешкає у Львові.

Конкурс LOVEDonbas, за словами організаторів, продемонстрував не лише багатство талантів українців з Донбасу, але й певні проблеми.

«Люди передають свою ідентичність, яку вони, на жаль помітили лише коли виїхали. Мене вразило, що на більш ніж 450 фотографіях, які надіслали на конкурс було лише 10 фотографій людей. А в 30 есе було написано, які прекрасні на Донбасі люди», — говорить Наталка Зубар, голова правління ГО ІЦ «Майдан Моніторинг», координатор проекту Українська миротворча школа. Організатори конкурсу вже обіцяють оголосити новий — саме для того, щоб показати обличчя людей Донбасу.


Більше інформації про конкурс

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …