К основному контенту

Підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas

Українці змагалися, хто більше любить Донбас У рамках Донбас медіа форуму підбито підсумки конкурсу LOVEDonbas.

Мешканці Донбасу надсилали авторитетному журі фото, відео та літературні роботи, присвячені рідному краю. Луганчанин (який мешкає нині у Черкасах) Дмитро Колодяжний виграв у номінації на кращу фотографію. За його словами, саме краса рідного Донбасу змушує його вірити, що він повернеться додому. «Луганські степи і терикони можуть бути красивими. Моє ставлення до деяких людей після того, як прийшла війна, звісно, змінилось. Але я вірю, що ми повернемося у рідний край. Тягне назад, на Батьківщину, хочеться повернутися», — каже Дмитро Колодяжний. Від організаторів конкурсу переможці отримали цінні призи та можливість показати свої роботи, без перебільшення, усій країні. Зокрема, з фоторобіт буде складена фотовиставка LOVEDonbas, яку покажуть у багатьох містах України. Серед інших переможців конкурсу — відео робота шкільного вчителя Ігоря Авілова з Донеччини (село Нескучне) та есе Олени Логвіненко з Луганська, яка нині мешкає у Львові.

Конкурс LOVEDonbas, за словами організаторів, продемонстрував не лише багатство талантів українців з Донбасу, але й певні проблеми.

«Люди передають свою ідентичність, яку вони, на жаль помітили лише коли виїхали. Мене вразило, що на більш ніж 450 фотографіях, які надіслали на конкурс було лише 10 фотографій людей. А в 30 есе було написано, які прекрасні на Донбасі люди», — говорить Наталка Зубар, голова правління ГО ІЦ «Майдан Моніторинг», координатор проекту Українська миротворча школа. Організатори конкурсу вже обіцяють оголосити новий — саме для того, щоб показати обличчя людей Донбасу.


Більше інформації про конкурс

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.