К основному контенту

ТРЕНЕРИ ДМФ-2017 Сергій Полєжака та Олексій Фурман


Сергій Полєжака та Олексій Фурман представляють на форумі проект New Cave Media.
Технології віртуальної реальності, зйомка на сферичну камеру 360° - з цими сучасними засобами створення історій  ознайомлять слухачів ДМФ наші тренери.  Вони справжні професіонали. Разом були в Донецьку навесні 2014 року.
Сергій Полежака в зоні АТО зняв фотосерію для виставки «Мости Донбасу». Він випускник Київського Інституту журналістики та Данської школи медіа, працював фото- і відеожурналістом, призер міжнародних конкурсів CPOY, IPA.

Олексій Фурман працював над медіапроектом у Чорнобильській зоні. Випускник Київського національного унівкрситету ім. Шевченка. Український фотожурналіст, стипендіат програми Фулбрайта (Школа журналістики Міссурі, США), володар премій POYi, CPOY, BOP та інших.

Сергій Полєжака та Олексій Фурман розкажуть про нові digital технології для ваших редакцій. Тим, хто займатиметься на цьому майстер-класі, буде чому повчитися.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …