К основному контенту

ТРЕНЕРИ ДМФ-2017 Сергій Полєжака та Олексій Фурман


Сергій Полєжака та Олексій Фурман представляють на форумі проект New Cave Media.
Технології віртуальної реальності, зйомка на сферичну камеру 360° - з цими сучасними засобами створення історій  ознайомлять слухачів ДМФ наші тренери.  Вони справжні професіонали. Разом були в Донецьку навесні 2014 року.
Сергій Полежака в зоні АТО зняв фотосерію для виставки «Мости Донбасу». Він випускник Київського Інституту журналістики та Данської школи медіа, працював фото- і відеожурналістом, призер міжнародних конкурсів CPOY, IPA.

Олексій Фурман працював над медіапроектом у Чорнобильській зоні. Випускник Київського національного унівкрситету ім. Шевченка. Український фотожурналіст, стипендіат програми Фулбрайта (Школа журналістики Міссурі, США), володар премій POYi, CPOY, BOP та інших.

Сергій Полєжака та Олексій Фурман розкажуть про нові digital технології для ваших редакцій. Тим, хто займатиметься на цьому майстер-класі, буде чому повчитися.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…