К основному контенту

Новий логотип Донбас Медіа Форуму 2017 року

Новий логотип Донбас Медіа Форуму зображає людину в окулярах віртуальної реальності. Ці окуляри - символ одразу двох речей. Так, з одного боку, це є вказівкою на новий формат передачі інформації через зйомку відео в форматі 360 градусів, але з іншого - це також символ вибору людиною тієї реальності, яка їй до вподоби. Такий вибір формує "information bubles", в яких знаходяться споживачі контенту, не здогадуючись про існування якісної журналістики. Це відображає смисл феномену пост-правди. Логотип цього року - це, в першу чергу, пам'ятка для журналістів-учасників Форуму. Про те, що вони працюють для свого споживача, який змінює формати споживання інформації, в тому числі через окуляри віртуальної реальності, що для журналістів свідчить про необхідність вдосконалення контенту. Також наш логотип є нагадуванням про те, що кожен обирає для себе "вигідний" контент. Важливо, щоб справжній якісний журналістський контент потрапляв в реальність глядачів та читачів, адже це зможе вплинути на подальші рішення громадян, знизити вплив політичного популізму.Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.