К основному контенту

Новий логотип Донбас Медіа Форуму 2017 року

Новий логотип Донбас Медіа Форуму зображає людину в окулярах віртуальної реальності. Ці окуляри - символ одразу двох речей. Так, з одного боку, це є вказівкою на новий формат передачі інформації через зйомку відео в форматі 360 градусів, але з іншого - це також символ вибору людиною тієї реальності, яка їй до вподоби. Такий вибір формує "information bubles", в яких знаходяться споживачі контенту, не здогадуючись про існування якісної журналістики. Це відображає смисл феномену пост-правди. Логотип цього року - це, в першу чергу, пам'ятка для журналістів-учасників Форуму. Про те, що вони працюють для свого споживача, який змінює формати споживання інформації, в тому числі через окуляри віртуальної реальності, що для журналістів свідчить про необхідність вдосконалення контенту. Також наш логотип є нагадуванням про те, що кожен обирає для себе "вигідний" контент. Важливо, щоб справжній якісний журналістський контент потрапляв в реальність глядачів та читачів, адже це зможе вплинути на подальші рішення громадян, знизити вплив політичного популізму.Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…