К основному контенту

Новий логотип Донбас Медіа Форуму 2017 року

Новий логотип Донбас Медіа Форуму зображає людину в окулярах віртуальної реальності. Ці окуляри - символ одразу двох речей. Так, з одного боку, це є вказівкою на новий формат передачі інформації через зйомку відео в форматі 360 градусів, але з іншого - це також символ вибору людиною тієї реальності, яка їй до вподоби. Такий вибір формує "information bubles", в яких знаходяться споживачі контенту, не здогадуючись про існування якісної журналістики. Це відображає смисл феномену пост-правди. Логотип цього року - це, в першу чергу, пам'ятка для журналістів-учасників Форуму. Про те, що вони працюють для свого споживача, який змінює формати споживання інформації, в тому числі через окуляри віртуальної реальності, що для журналістів свідчить про необхідність вдосконалення контенту. Також наш логотип є нагадуванням про те, що кожен обирає для себе "вигідний" контент. Важливо, щоб справжній якісний журналістський контент потрапляв в реальність глядачів та читачів, адже це зможе вплинути на подальші рішення громадян, знизити вплив політичного популізму.Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …