К основному контенту

СПІКЕРИ ДМФ-2017 Олег Покальчук


Олег Покальчук - соціальний психолог, прочитає лекцію для учасників нашого форуму, поспілкується з журналістами, бо завжди налаштований на зворотній зв'язок.
Більшість учасників тогорічного ДМФ-2017 у Маріуполі відмітили виступ цього психолога, як один з найбільш корисних, з масою практичних порад.
Він вважає, що завдання інформаційних війн – переформатування свідомості, намагання вплинути на неї, не міняючи внутрішнього світогляду. І додає: "При цьому інформація стає зброєю і спонукає вас вчинили якусь дію: вийти на вулицю, піти з вулиці, з кимось посваритися, з кимось помиритися. І не має значення, що ви при цьому думаєте".
В одному з інтервью Олег Покальчук говорить: "Якщо почитати Ремарка або Хемінгуея, то там можна побачити серед книжкових героїв себе. Можна разом з цими героями і померти, але цього не варто робити, в них мають потребу живі. В мертвих ніхто не потребує, їм ставлять пам’ятники і через деякий час просто забувають. Ваше завдання - вижити, виростити дітей і навчити їх любити свою країну".

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …