К основному контенту

СПІКЕРИ ДМФ-2017 Олег Покальчук


Олег Покальчук - соціальний психолог, прочитає лекцію для учасників нашого форуму, поспілкується з журналістами, бо завжди налаштований на зворотній зв'язок.
Більшість учасників тогорічного ДМФ-2017 у Маріуполі відмітили виступ цього психолога, як один з найбільш корисних, з масою практичних порад.
Він вважає, що завдання інформаційних війн – переформатування свідомості, намагання вплинути на неї, не міняючи внутрішнього світогляду. І додає: "При цьому інформація стає зброєю і спонукає вас вчинили якусь дію: вийти на вулицю, піти з вулиці, з кимось посваритися, з кимось помиритися. І не має значення, що ви при цьому думаєте".
В одному з інтервью Олег Покальчук говорить: "Якщо почитати Ремарка або Хемінгуея, то там можна побачити серед книжкових героїв себе. Можна разом з цими героями і померти, але цього не варто робити, в них мають потребу живі. В мертвих ніхто не потребує, їм ставлять пам’ятники і через деякий час просто забувають. Ваше завдання - вижити, виростити дітей і навчити їх любити свою країну".

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.