К основному контенту

ТРЕНЕРИ ДМФ-2017 Олександр Білінський

Олександр Білінський - журналіст, керівник сучасного сайту Горловка. Современный сайт города, видавець онлайн-ресурсу KievMedia.City.
Олександр поділиться рецептом, як створити з нуля нове медіа та зробити його успішним.
Про що саме він розкаже учасникам форуму на своєму майстер-класі:

"Почему у журналистов не хватает желания и терпения, чтобы за год создать собственное СМИ, но есть терпение десятилетиями работать на тех, кто использует медиа в своих политических или бизнес-целях?
Я расскажу о трех составляющих:
1) Психологическая стратегия: ваша зона комфорта, почему стоит из нее выйти и какие репутационные риски вас ожидают.
2) Контент-стратегия: почему не стоит клонировать конкурентов и устаивать гонку за посещаемостью.
3) Бизнес-стратегия: почему монетизация онлайн-СМИ зависит не только от ваших усилий, но и от платформы, на которой вы создаете сайт".


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …