К основному контенту

Донецькі київські: журналістка Ганна Хріпункова

У Святогірську Донецької області 28-29 червня 2017 року пройде третій Донбас Медіа Форум, що в черговий раз збере не тільки журналістів регіону, а й усієї України, які пишуть про Донбас.
Напередодні ДМФ-17 організатори поговорили з учасниками попередніх форумів, що проходили в Києві і Маріуполі. Ми попросили журналістів поділитися думкою про стандарти професії та мову ворожнечі в журналістиці.
Знайомтеся, донеччанка Ганна ХРIПУНКОВА, портал DonPress.


«Я починала не з нуля, а з мінусу», - так самокритично оцінює зараз свої перші матеріали донецька журналістка Ганна Хріпункова.  Зараз вона редакторка популярного серед донеччан онлайн видання DonPress. Проте читають його по всій Україні. Інтернет-портал за  півтора роки існування вже набрав досить потужну читацьку аудиторію  - біля 1,5 мільйонів переглядів щомісяця. Одна з головних тем порталу, який започаткувала з колегами Ганна – це люди Донбасу та їх історії. Основний контент: оперативна стрічка новин, спеціальні репортажі про ситуацію в зоні бойових дій, на непідконтрольній території, основні події  України та світу.Візитка:
У журналістиці з 1997 року. З  2003 року  і дотепер – співробітництво з газетою «День».  З 2006 по 2011 роки – інтернет видання «КІД». До 2015 року – працюівала головним редактором у інтернет-виданні «УРА-Інформ.Донбас». З 2015 року  – редактор онлайн ЗМІ 
DonPress.


Читати
тут 
Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…