К основному контенту

Донецькі київські: журналістка Ганна Хріпункова

У Святогірську Донецької області 28-29 червня 2017 року пройде третій Донбас Медіа Форум, що в черговий раз збере не тільки журналістів регіону, а й усієї України, які пишуть про Донбас.
Напередодні ДМФ-17 організатори поговорили з учасниками попередніх форумів, що проходили в Києві і Маріуполі. Ми попросили журналістів поділитися думкою про стандарти професії та мову ворожнечі в журналістиці.
Знайомтеся, донеччанка Ганна ХРIПУНКОВА, портал DonPress.


«Я починала не з нуля, а з мінусу», - так самокритично оцінює зараз свої перші матеріали донецька журналістка Ганна Хріпункова.  Зараз вона редакторка популярного серед донеччан онлайн видання DonPress. Проте читають його по всій Україні. Інтернет-портал за  півтора роки існування вже набрав досить потужну читацьку аудиторію  - біля 1,5 мільйонів переглядів щомісяця. Одна з головних тем порталу, який започаткувала з колегами Ганна – це люди Донбасу та їх історії. Основний контент: оперативна стрічка новин, спеціальні репортажі про ситуацію в зоні бойових дій, на непідконтрольній території, основні події  України та світу.Візитка:
У журналістиці з 1997 року. З  2003 року  і дотепер – співробітництво з газетою «День».  З 2006 по 2011 роки – інтернет видання «КІД». До 2015 року – працюівала головним редактором у інтернет-виданні «УРА-Інформ.Донбас». З 2015 року  – редактор онлайн ЗМІ 
DonPress.


Читати
тут 
Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …