К основному контенту

СПІКЕРИ ДМФ-2017 Давід Стулік


Давід Стулік - прес-аташе Представництва ЄС в Україні - добрий друг нашого форуму. Він вже втретє приєднається до команди активних учасників Донбас Медіа Форуму.
У своїй панелі він розкаже для чого редакторам та журналістам видань Донбасу просто необхідно відвідати захід.

Поділиться інформацією, як інституції Європейського Союзу допомагають медіа регіону. Та як окремі редакції і журналісти можуть отримати цільову проектну допомогу для вдосконалення своєї професійної діяльності.

Щодо нового терміну "постправда" Давід каже : "Я особисто не визнаю цей термін. Для мене є два основні терміни: правда і брехня. Це більше питання гарної професійної роботи журналістів. Не можна перекручувати правду, або давати неповну інформацію, бо це будуть не матеріали, а фейки".

На форумі будуть присутні посли деяких країн ЄС в Україні, представники європейських інституцій та фондів. Тож у журналістів регіону є можливість особистого контакту з ними.

Для чого Донбас Медіа Форум журналістам, - Давид Стулік

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…