К основному контенту

Тренери ДМФ-2017 Алекс Андерсон


Алекс Андерсон - британський журналіст, дослідник і письменник, зараз живе з сім'єю в Приштині (Косово), володіє російською мовою.

Критичне мислення та незалежна оцінка фактів - те, що вміє робити Алекс, маючи багаторічний досвід. Майстер-клас буде присвячено практиці польових досліджень та написанню структурованих звітів.

Спеціалізується в області соціального розвитку, демократії, прав людини, управління і запобігання конфліктам. Має досвід роботи спостерігача ОБСЄ, у тому числі в зоні конфлікту на Донбасі, в Центральної Азії, на Балканах.

Експерт по політичним питанням та правам людини в експертній місії ЄС на виборах у Косово в 2010 році. В 2012-2013 роках аналізував боротьбу з корупцією в Косово на замовлення ПРООН, є підборка звітів на цю тематику.


Має ступінь магістра в галузі соціальної політики та планування в країнах, що розвиваються (Лондонська школа економіки, з відзнакою). Активно працював в колишньому Радянському Союзі і Східній Європі з початку 1990-х років, керував проектами допомоги для телевізійних дослідницьких документальних фільмів, а також в якості дослідника в області прав людини і адвоката - для ЄС, уряду Японії, Великобританії Crown Agents, ОБСЄ, Amnesty International і Human Rights Watch.
Тож учасники форуму матимуть щасливу можливість взяти коментар та поставити питання фаховому експерту, що володіє аналітикою у багатьох напрямах.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …