К основному контенту

Тренери ДМФ-2017 Алекс Андерсон


Алекс Андерсон - британський журналіст, дослідник і письменник, зараз живе з сім'єю в Приштині (Косово), володіє російською мовою.

Критичне мислення та незалежна оцінка фактів - те, що вміє робити Алекс, маючи багаторічний досвід. Майстер-клас буде присвячено практиці польових досліджень та написанню структурованих звітів.

Спеціалізується в області соціального розвитку, демократії, прав людини, управління і запобігання конфліктам. Має досвід роботи спостерігача ОБСЄ, у тому числі в зоні конфлікту на Донбасі, в Центральної Азії, на Балканах.

Експерт по політичним питанням та правам людини в експертній місії ЄС на виборах у Косово в 2010 році. В 2012-2013 роках аналізував боротьбу з корупцією в Косово на замовлення ПРООН, є підборка звітів на цю тематику.


Має ступінь магістра в галузі соціальної політики та планування в країнах, що розвиваються (Лондонська школа економіки, з відзнакою). Активно працював в колишньому Радянському Союзі і Східній Європі з початку 1990-х років, керував проектами допомоги для телевізійних дослідницьких документальних фільмів, а також в якості дослідника в області прав людини і адвоката - для ЄС, уряду Японії, Великобританії Crown Agents, ОБСЄ, Amnesty International і Human Rights Watch.
Тож учасники форуму матимуть щасливу можливість взяти коментар та поставити питання фаховому експерту, що володіє аналітикою у багатьох напрямах.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…