К основному контенту

Тренери ДМФ-2017 Алекс Андерсон


Алекс Андерсон - британський журналіст, дослідник і письменник, зараз живе з сім'єю в Приштині (Косово), володіє російською мовою.

Критичне мислення та незалежна оцінка фактів - те, що вміє робити Алекс, маючи багаторічний досвід. Майстер-клас буде присвячено практиці польових досліджень та написанню структурованих звітів.

Спеціалізується в області соціального розвитку, демократії, прав людини, управління і запобігання конфліктам. Має досвід роботи спостерігача ОБСЄ, у тому числі в зоні конфлікту на Донбасі, в Центральної Азії, на Балканах.

Експерт по політичним питанням та правам людини в експертній місії ЄС на виборах у Косово в 2010 році. В 2012-2013 роках аналізував боротьбу з корупцією в Косово на замовлення ПРООН, є підборка звітів на цю тематику.


Має ступінь магістра в галузі соціальної політики та планування в країнах, що розвиваються (Лондонська школа економіки, з відзнакою). Активно працював в колишньому Радянському Союзі і Східній Європі з початку 1990-х років, керував проектами допомоги для телевізійних дослідницьких документальних фільмів, а також в якості дослідника в області прав людини і адвоката - для ЄС, уряду Японії, Великобританії Crown Agents, ОБСЄ, Amnesty International і Human Rights Watch.
Тож учасники форуму матимуть щасливу можливість взяти коментар та поставити питання фаховому експерту, що володіє аналітикою у багатьох напрямах.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.