К основному контенту

ТРЕНЕРИ ДМФ-2017 Конрад Тетяна

Як не стати жабкою, яку зварили ...
Конрад Тетяна проведе майстер-клас з психологічної самодопомоги для журналістів, які працюють в стресових умовах.Тетяна каже, що BBC , Вища школа журналістики Колумбійського університету, факультет журналістики в Університеті штату Мічиган навчають журналістів профілактиці професійного вигорання і мінімізації психічної травми. Створюються і розвиваються спеціальні служби підтримки колег - для навчання та допомоги журналістам, пережившим психологічну травму. Проводять конференції.
«Навіщо? Де в роботі співробітників ЗМІ є шпаринка для травми? Я впевнена, що 5 хвилин на день, дозволить відновити сили та протистояти вигоранню. 
Трохи про це, а потім - практика-практика-практика», - каже Тетяна Конрад.
- Заземлення в кишені: прості кроки, що дозволяють зберігати емоційну стійкість і стабільну працездатність в ситуаціях робочого перевантаження.
- «Дихайте, дихайте», або чому вміння правильно дихати - це проекти без стресів і нервувань.
- Де моє «добре»? Швидкий пошук «ресурсу».5 простих вправ, які запускають і підтримують процеси самовідновлення.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.