К основному контенту

ТРЕНЕРИ ДМФ-2017 Конрад Тетяна

Як не стати жабкою, яку зварили ...
Конрад Тетяна проведе майстер-клас з психологічної самодопомоги для журналістів, які працюють в стресових умовах.Тетяна каже, що BBC , Вища школа журналістики Колумбійського університету, факультет журналістики в Університеті штату Мічиган навчають журналістів профілактиці професійного вигорання і мінімізації психічної травми. Створюються і розвиваються спеціальні служби підтримки колег - для навчання та допомоги журналістам, пережившим психологічну травму. Проводять конференції.
«Навіщо? Де в роботі співробітників ЗМІ є шпаринка для травми? Я впевнена, що 5 хвилин на день, дозволить відновити сили та протистояти вигоранню. 
Трохи про це, а потім - практика-практика-практика», - каже Тетяна Конрад.
- Заземлення в кишені: прості кроки, що дозволяють зберігати емоційну стійкість і стабільну працездатність в ситуаціях робочого перевантаження.
- «Дихайте, дихайте», або чому вміння правильно дихати - це проекти без стресів і нервувань.
- Де моє «добре»? Швидкий пошук «ресурсу».5 простих вправ, які запускають і підтримують процеси самовідновлення.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…