К основному контенту

Дискусії під час Донбас Медіа Форуму: обирайте тему

Організаційний комітет Донбас Медіа Форуму пропонує учасникам долучатись до наступних дискусій та презентацій під час заходу.
27 червня 

17.00 – 18.00 Круглий стіл «Мова ворожнечі в медіа: як знизити її використання серед журналістів та напругу в суспільстві» (виступають Олексій Мацука (ГО «Донецький інститут інформації»), Тетяна Попова (ГО «Інформаційна безпека»), Анастасія Станко (ГО «Громадське телебачення»), Олександр Гороховський (медіаплатформи FactCheck.com.ua і Checkregion-ua.info), Clemens Schöll (aвтор для Deutsche Presseagentur та керівник проектів журналістських обмінів, директор програми «Медіапосередники між народами» у 2006-2015 рр.).

28 червня 

18.30 – 19.30. Презентація «Дослідження комунікації реформ в Україні» (ГО «Інтерньюз-Україна»). Спікер: Марина Ергемлідзе, медійнийкомунікатор «Інтерньюз-Україна» (які реформи цікаві населенню і як їх комунікувати захопливо)

18.30 - 19.30 Засідання прес-клубу «Європа на зв’язку». Дискусія про специфіку діяльності інституцій ЄС. Презентацію зробить Давід Стулік - прес-аташе Представництва ЄС в Україні.

18.30 - 19.30 Публічна дискусія: "Чи буде в Україні вільний Інтернет? Україні вільний Інтернет? Між свободою слова та безпекою в умовах російської агресії”. Участь в дискусії візьмуть Олексій Мацука - голова правління ГО “Донецький інститут інформації”, Діана Дуцик - виконавчий директор ГО “Детектор медіа”, Віталій Мороз - керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”. Модерує Павло Моїсеєв, директор з юридичних питань ГО “Інтерньюз-Україна”.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …