К основному контенту

Дискусії під час Донбас Медіа Форуму: обирайте тему

Організаційний комітет Донбас Медіа Форуму пропонує учасникам долучатись до наступних дискусій та презентацій під час заходу.
27 червня 

17.00 – 18.00 Круглий стіл «Мова ворожнечі в медіа: як знизити її використання серед журналістів та напругу в суспільстві» (виступають Олексій Мацука (ГО «Донецький інститут інформації»), Тетяна Попова (ГО «Інформаційна безпека»), Анастасія Станко (ГО «Громадське телебачення»), Олександр Гороховський (медіаплатформи FactCheck.com.ua і Checkregion-ua.info), Clemens Schöll (aвтор для Deutsche Presseagentur та керівник проектів журналістських обмінів, директор програми «Медіапосередники між народами» у 2006-2015 рр.).

28 червня 

18.30 – 19.30. Презентація «Дослідження комунікації реформ в Україні» (ГО «Інтерньюз-Україна»). Спікер: Марина Ергемлідзе, медійнийкомунікатор «Інтерньюз-Україна» (які реформи цікаві населенню і як їх комунікувати захопливо)

18.30 - 19.30 Засідання прес-клубу «Європа на зв’язку». Дискусія про специфіку діяльності інституцій ЄС. Презентацію зробить Давід Стулік - прес-аташе Представництва ЄС в Україні.

18.30 - 19.30 Публічна дискусія: "Чи буде в Україні вільний Інтернет? Україні вільний Інтернет? Між свободою слова та безпекою в умовах російської агресії”. Участь в дискусії візьмуть Олексій Мацука - голова правління ГО “Донецький інститут інформації”, Діана Дуцик - виконавчий директор ГО “Детектор медіа”, Віталій Мороз - керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”. Модерує Павло Моїсеєв, директор з юридичних питань ГО “Інтерньюз-Україна”.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…