К основному контенту

Публічна дискусія: “Чи буде в Україні вільний Інтернет?”

У четвер, 28 червня 2017 року о 18.30 в рамках Донбас Медіа Форуму відбудеться публічна дискусія: “Чи буде в Україні вільний Інтернет? Між свободою слова та безпекою в умовах російської агресії”. Інтернет-простір в умовах воєнного конфлікту став одним з ключових вимірів інформаційної агресії – опоненти України проводять в онлайні інформаційні та кібер-атаки. Разом з тим, користувачі в Україні впродовж останніх п’ятнидцяти-двадцяти років мали безперешкодний доступ до усіх можливих ресурсів Інтернету, й будь-які обмеження доступу є вкрай чутливими для формування громадської думки. Чи є баланс між безпекою та правом на вільний Інтернет? Чи не повторить Україна “російський” сценарій щодо свободи Інтернету? 

Де? готель “Зелений гай”, вул. Курортна 13, Святогірськ

Коли? 18:30-19:30, середа 28 червня 2017.

Участь в дискусії візьмуть:

шеф-редатор "Новини Донбасу" Богдан Каркачьов

Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”

Тім Златкін, журналіст

Модерує Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО “Інтерньюз-Україна”.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk

The 3d Donbas Media Forum was held in Svyatohirsk on June 27-29. It was attended by participants from all towns of Donbas and the majority of Ukrainian regions. Donbas Media Forum goal is to develop tolerant media space in Donbas and Ukraine with further refusal of hate speech. Donbas Media Forum is a platform for a dialogue between regional and international media, cultural initiatives, and public organizations with the aim of developing civil society and strengthening principles of independent journalism in the region.


Експертне опитування «Війна на Донбасі і журналістика»

Експертне опитування журналістів «Війна на Донбасі і журналістика» було проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж 26 -27 червня 2016 року під час Донбас Медіа Форуму. Завданням дослідження було визначити думку журналістського середовища стосовно конфлікту на Донбасі, специфіки його висвітлення, а також перспектив вирішення. Всього опитано 44 респонденти.


Анонс «Донбас Медіа Форуму 2018»

«Донбас Медіа Форум 2018» відбудеться 6 та 7 липня у місті Харкові в готелі Premier Palace Kharkiv, що знаходиться за адресою: проспект Незалежності, 2.
Тема цьогорічного форуму:
«Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.Заходи, що проводяться в рамках Форуму, полягають у розробці знань та навичок, необхідних для критичного аналізу та практичної діяльності регіональних ЗМІ.
Підвищення якості ЗМІ дозволить українцям отримати інформацію про події та зміни в країні. Якість інформації, що поширюється традиційними ЗМІ, відіграє головну роль у формуванні громадської думки.
У той …