К основному контенту

Публічна дискусія: “Чи буде в Україні вільний Інтернет?”

У четвер, 28 червня 2017 року о 18.30 в рамках Донбас Медіа Форуму відбудеться публічна дискусія: “Чи буде в Україні вільний Інтернет? Між свободою слова та безпекою в умовах російської агресії”. Інтернет-простір в умовах воєнного конфлікту став одним з ключових вимірів інформаційної агресії – опоненти України проводять в онлайні інформаційні та кібер-атаки. Разом з тим, користувачі в Україні впродовж останніх п’ятнидцяти-двадцяти років мали безперешкодний доступ до усіх можливих ресурсів Інтернету, й будь-які обмеження доступу є вкрай чутливими для формування громадської думки. Чи є баланс між безпекою та правом на вільний Інтернет? Чи не повторить Україна “російський” сценарій щодо свободи Інтернету? 

Де? готель “Зелений гай”, вул. Курортна 13, Святогірськ

Коли? 18:30-19:30, середа 28 червня 2017.

Участь в дискусії візьмуть:

шеф-редатор "Новини Донбасу" Богдан Каркачьов

Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”

Тім Златкін, журналіст

Модерує Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО “Інтерньюз-Україна”.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Програма Донбас Медіа Форуму 2017

Лозунг Форуму: «Донбас у медіа: від популізму до фактів»

28-29 червня 2017 року м. Святогірськ, пансіонат «Зелений гай», вулиця Курортна, 13 

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на споживачів контенту у сприйнятті кризи через призму того чи іншого транслятора. Саме тому спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Відбувається порушення стандартів при висвітленні конфліктно дражливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Задля подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм чи стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій донбаських ЗМІ (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно чутлива журналістика під час кризи.

Протягом Форуму в соціальних мережах використовуйте хештег #DMF2017.В Святогірську відбувся 3-й Донбас Медіа Форум

В Святогірську Донецької області 27-29 червня відбувся 3-й Донбас Медіа Форум, який зібрав більше 300 учасників  зі всіх міст Донбасу та з більшості областей України.

Розпочато реєстрацію на Донбас Медіа Форум 2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”.

В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні.

Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язко…